بسم الله الرحمن الرحیم ./

« مَن اَصلحَ فیما بَینَهُ و بَیْنَ الله ِ اَصلحَ الله فیما بَینهُ و بَینَ النّاس»

میگفت با خدا صلح کن، انقد نجنگ باهاش! خدا به حضرت داوود میگه : تو میخوای و من هم میخوام ! نمیشه که ! هم تو بخوای هم من . بذار خدا بخواد ، تو هم هر چی که خدا میخواد رو بخواه :) تسلیم شو، بگو هر کاری بخوای میکنم، هر چی تو بخوای همون :) اون وقت بین شما صلح برقرار میشه، اون وقته که هر کاری تو بخوای خدا میکنه برات :)) قشنگ نیست؟ میگفت برا چیزی که از دستت رفت غصه نخور! واسه چیزی هم که به دستت اومد زیادی شاد نباش. خدا هر چیزی که بهمون میده یا میگیره برای اینه که بیدار بشیم، واس خاطر اینکه بشناسیمش، که با خودش و برای خودش باشیم :)) راستی؟! خدا سهم هر کسیو بهش میده، انقد تقلا و بزن بزن برای چیزی که سهمت نیست واسه چیه؟ بشین دو دقیقه خلوت کن، دلتو صاف کن، آروم باش . همه چی تموم میشه :)

به قول حافظ : شکر ِ ایزد که میان ِ من و او صلح افتاد / صوفیان رقص کنان ساغر پیمانه زدند :))

نقل به مضمون از جلد دوم طوبای محبت / مجلس سوم 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

چشم بلبلی:) رد پای خاکستری زمان kooshadasi.parsablog.com کسب و کار نسیم طبیعت طلبه آرمانخواه بست مد بازرگانی اسلامی مجله سرگرمی جهانی دعا و طلسمات قدرتمند و علوم غریبه