بسم الله الرحمن الرحیم ./

. یک ربع قرن ، زندگی کردم ، روزای خوب و شاد و غمگین و سخت و پر اضطراب و سرشار از آرامش رو پشت سر گذاشتم ، روزایی که قاه قاه خندیدم و از شدت خنده دلم درد گرفت ، و روزایی که با چشمای قرمز پف کرده از شدت گریه ، بیدار شدم ! شبای بچگیم ساعت هشت نشده خواب بودم و شبایی که پای کنکور و جزوه ها و مسأله های انتقال حرارت و سیالات و عملیات واحد و جرم تا صبح بیدار موندم ! . یک ربع قرن، زندگی کردم ! اما عمرم چه جوری گذشت ؟! سعی کردم آدم ِ خوبی باشم ! درس بخونم و تو امتحانای مدرسه خودم نمره بگیرم. وقتی پای دانشگاه اومد وسط حاضر شدم درسی رو از شدت سختی بیفتم و دوباره بردارم اما تقلب نکنم ! سعی کردم آدم ِ خوبی باشم ولی تعریف ِ آدم ِ خوب چی بود ؟ سعی کردم به کسی ضربه نزنم . ضربه به قلب ِ کسی ؟! زدم ؟ ضربه به مال ِ کسی ؟! و بیت المال . زدم ؟ ضربه به جان ِ کسی ؟! به وقت ِ آدمی ؟! گاهی فکر میکنم اگر برای جامعه مفید نبودم اما تفاله هم نبودم !! . یک ربع قرن، زندگی کردم برای خودم چیکار کردم ؟! من تمام ِ عمر برای قلبم زندگی کردم . گاهی به خودم بد کردم و گاهی هوای خودم رو داشتم . و حالا بعد از این همه سال برای خودم یه نسخه تجویز کردم : شهربانو جان برای اینکه خوب باشی و خوب زندگی کنی باید رشد کنی ، برای رشد کردن ، کتاب بخون ، اطلاعات مفید و کاربردیت رو بالا ببر ، ورزش کن ، نقاشی بکش ، کار هنری انجام بده ، بنویس ، در هر لحظه از خدا تشکر کن ، قدر داشته ها رو بدون و ازشون لذت ببر ، تا وقتی که هستن . برای چیزی که از دستت میره غصه نخور. تو هر مقطعی از زندگیت کمال ِ چیزی باش که هستی ! درست مثل ِ زمانی که بچه مدرسه ای بودی و شاگرد ِ اول ! بیا و بهترین همسر باش !!! آدما توانایی ها و ویژگی ها و امکانات مختص خودشوت رو دارن ، و تو با همه ی چیزایی که در اختیارت قرار داده شده ، بهترین ِ ممکن رو از خودت بساز . عزیز ِ من ، زندگی کوتاهه ، زندگی زیباست ، لبخند بزن ! زندگیتو خودت بساز ، خودت رو خودت بساز . تو مخلوق ِ قشنگ ِ همون خدایی هستی که برای داشتنت خوشحاله :) برای داشتنش خوشحال باش و واسه رسیدن به خود ِ خودش زندگی و تلاش کن .

کیک تولدم :)

بعدا اضافه شد :)

آدم باید یه خاله داشته باشه که اینجوری سورپرایزش کنه خوشمزه ترین و دوست داشتنی ترین هدیه هایی که میتونستم بگیرم ( عکس دوم ) ۹۸/۱/۳۱ . عکس اول سورپرایز دخترخاله های دوست داشتنیم ۹۸/۱/۳۰ . خیلی خیلی خوشحالم که دارمتون و خیلی خیلی ممنونم که سلیقه مو میدونید و بلدید حال آدمو خوب کنید خوشگل ترین هام هشتگ #من_خیلی_خوشحالم رو چه جوری بنویسم که حق مطلب ادا شه ؟ . + اینکه بهت کتاب هدیه بدن ینی به عنوان آدمی که با کتاب خوشحاله میشناسنت ❤ و این ینی آفرین به من *_*

هدیه ی دخترخاله جان ها ❤

هدیه ی دوست داشتنی ترین خاله ی دنیا ❤

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فصل پاییز مقالات فارسی کامپیوتر و برق و ... فلومتر سیب بلاگ | سایت تفریحی | وبلاگ تفریحی | سایت سرگرمی شهر الکترونیک مکمل های ورزشی برای لاغری و چاقی اجاره ویلا چادگان دانلود آهنگ متون | Meton