بسم الله الرحمن الرحیم./

مدتی بود ( یعنی از همان اول که آمدیم توی این خانه و زندگی مشترکمان را شروع کردیم ) ، یک تکه از هالمان فرش نداشت ! یک مستطیل چهار متری که گوشه ی خانه افتاده بود و از آنجایی که مستاجریم نشده بود برایش چیزی بگیریم . امروز آقای همسر مرخصی گرفته بود . صبح زود بیدار شدم ! روزهایی که قرار است به خانه زندگی و حال خوبمان برسیم را گذاشته ایم روز خانواده :)

ساعت هشت و نیم از خانه زدیم بیرون ! برای کاری به قرچک رفتیم ! اولین بار بود قرچک را میدیدم . سرسبز بود و من هر جا که سبز باشد را دوست دارم . بعد هم رفتیم تهرانگردی :) مقصد اول شهر فرش بود ! برای همان تکه خالی هالمان گلیم خریدیم *_* با چای و شکلات پذیرایی شدیم ، کمی منتظر ماندیم و البته از فضای بزرگ و زیبای شهر فرش هم لذت بردیم. 

بعد هم راهی میدان امام حسین (ع) شدیم .کمی گشت و گذار کردیم و در راه برگشت رفتیم شهر ری . حرم حضرت شاه عبدالعظیم حسنی ! یک زیارت کوتاه ولی دلچسب ، چند عکس یادگاری در حرم که حسن ختام چهارشنبه مان شد ! و الحمدلله کما هو اهله .

+ نزدیک بود تصادف کنیم به خیر گذشت ❤

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شهیدان مدافع حرم syren.ir Cheryl نیاز روز مرکز چاپ آنلاین (گل پیکری فرد) پاورپوینت یادگیری حرکتی پاسخگویان پرندیار | نیازمندی های پرند ANIMusicAMP