بسم الله الرحمن الرحیم ./

باورم نمی شود! حالا این منم و حکم مراجعی که ساخت عروسک همراه با اجزا را حرام میدانند ! این منم با بغضی از این سر دنیا تا آن سرش. این منم که امشب آخرین عروسکم را ساخته و پرداخته ام و حالا نشسته ام زار زار در تنهایی ام اشک میریزم . این منم که دست هایم را نذر لبخندها کرده بودم و حالا با همین دست ها اشک هایم را پاک میکنم و می نویسم که دیگر نمی شود و قطره ای میچکد روی گل های قالی ! بلکه سیراب شوند و خندان .

درست در نقطه ای که به اوج نزدیک است فروریختم . خسته ام . خسته ام از یک هفته فکر کردن به اینکه روی چه حسابی ساختن عروسکی که میتواند دنیای کودکانه را ، حتی دنیای ادم بزرگ ها را زیباتر کند ، حرام است ؟!

فکر میکنم به هیچکدام از اطرافیانم نمیتوانم بگویم چقدر غمگینم ، حتی نمیتوانم بگویم دیگر عروسک نخواهم ساخت و نمیتوانم بگویم چرا ؟! چون آن وقت است که به این حجم از خستگی و بغض و اشک ، خنده هایشان و احمق فرض شدنم و بی اساس جلوه دادن احکام هم از جانبشان ، اضافه خواهد شد .

راستی . چقدر تنها هستم !

خدایا روزی برایت نوشتم آنقدر عروسک میسازم که یک روز خودت برایم عروسک بسازی . حرفم را پس میگیرم ! به حکم دینت و دینم ، دیگر عروسک نخواهم ساخت به خاطر تو و عروسکی که میخواهی برایم بسازی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مبانی عکاسی قیمت آنلاین تجهیزات آی تی گلشن چت | آيناز چت دنیای کوچک من ازمون sat | آزمون SAT Christiana مشاور املاک علی کریمی آموزش نقاشی حـــبیـبۓ ❤