بسم الله الرحمن الرحیم ./

هفتمین کتاب سال ۹۸ ! بی نظیر بود . همونقدر که بگم ۲۵۰ صفحه رو کمتر از یه نصف روز خوندم کافیه برای خوب بودن و روون بودن و محسوس بودن متن کتاب ❤ . کتاب خاطرات سفیر مجموعه ی خاطرات خانم نیلوفر شادمهری هست که برای تحصیل مقطع دکتری به فرانسه رفتن ! اما با همون ظاهر محجبه و موجه و متدین . . هر خاطره شامل شش یا هفت صفحه ست که شامل اتفاقات خوابگاه ، مباحثی که درباره نوع پوشش و اسلام و ایران از طرف فرانسوی های مسیحی و لاییک و عرب های ظاهرا مسلمون و یا اهل تسنن. شروع میشه و خانم شادمهری خیلی قانع کننده جواب همه ی سوالات رو میدن و گاها متن رمان همراه با طنزهایی هست که خنده به لبتون میاد . . خوندن این کتاب کمک میکنه بدونید اوضاع در خارج از کشور چطوره و مردم تو چه خلأیی از معنویت دارن زندگی میکنن و همینطور آشنایی با دیدگاهشون به ایران و اسلام . 

این کتاب رو به همه مخصوصا کسایی که درباره اسلام و شیعه اطلاعات کامل ندارن و کسایی که میخوان درباره حجاب متقاعد بشن ، توصیه اکید میکنم . . امتیاز من به کتاب : ۱۰ از ۱۰ قیمت : ۲۰ هزار تومان . ۹۸/۲/۲۳

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

زندگي من دانلود سوال امتحان عربی قران پیامword Tyrone فروش انواع راهبند در سراسر کشور Reza4am صنايع دستي ايران نصب و راه اندازي ويپ و خدمات ويپ RezaoOo شبکه اجتماعی وبکو