بسم الله الرحممن الرحیم ./

عنوان پست رو که نوشتم چشام پر شد و با ب بسم الله اشکام ریخت! من خوش خیالم که فک میکنم منو میخوای! اصن ادم باید خوش خیال باشه. میدونی؟‌صبح با حال بدی بیدار شدم ، تموم دهنم پر آب بود و حالت تهوع بدی داشتم ، به خاطر معدم . رفتم دستشویی اب زدم به سر و صورتم فک کردم دو سه نصف شب‌باشه ، تاریک بود، ساعتو نگاه کردم، پنج صب بود! نماز خوندم! امروز از چله ی زیارت عاشورا روز هفدهم بود! امروز مهمون داشتم گفتم شاید نرسم بخونمش بعد نماز صبح خوندم .

دیشب اسممو برای قرعه کشی کمک هزینه سفر اربعین داده بودم! صبح ابجی پیام داد که اسمت درنیومده؟ گفتم نمیدونم . اما وقتی رفتم نگاه کردم اسمم دومی بود! کد ۳۲۲۳ . ده بار کد رو چک کردم ! چقد بغض کردم. چقد ذوق کردم. چقد بال درآوردم و چقد جلوی خودمو گرفتم که به هیشکی نگم . جز دو سه نفر از نزدیک هام!

میدونی؟ حالا که اشکام به پهنای صورتم میریزه و از تپه ی گنده ی دماغم سر میخوره ، میخوام ازت بپرسم منو میخوای؟ ازین سوالایی که خنگا مپرسن . منو دوس داداری؟ میدونی ؟ اوایل عقدمون این سوالو زیاد از همسرم میپرسیدم ناراحت میشد. میگف این چه سوالیه اخه ؟! ولی من دوست داشتم هی تایید کنه ، هی بگه دوستت دارم ! تو که میدونی من خنگم زود یادم میره . برا همین زیاد میپرسم . منو میخوای؟ هنوزم ؟ الان چی ؟ یک . دو . سه . سه ثانیه گذشت الان . الان چی ؟ هنوزم منو میخوای؟ میدونی از صب تاحالا چقد ذوق کردم؟ چقد زندگی کردم؟ چقد جلو خودمو گرفتم که به اون دوستام که حدس میزدم دلشون بگیره از اینکه اسمشون تو قرعه نیفتاده هیچی نگم؟

تو که منو میشناسی . ادم فکر و خیالم . صب که کد اسممو دیدم یاد اون شب افتادم که عمه گفته بود میخوایم یه نفرو بفرستیم سفر اربعین واسش پول جمع میکنیم منم هر چی تو حسابم بود ریخته بودم براش هیچی ام برا خودم نذاشتم . گفتم شاید رفتنی نشم لااقل اینجا سهیم باشم. حالا از صب فکر و خیال افتاده به سرم که وقتی کمک اینجوری میکنی خدا ده برابرشو بهت میده ، هی میگفتم نکنه خدا خواست زودتر بده بگه فردا روز نیای بگی من برا زیارت کمک کردم ؟! باز حساب کتاب کردم کفتم نه این پول هشت برابر میشه، ده برابرش نیست !!! بعد با خودم خندیدم که یه صد تومن اینا کم دادی ، باز فوری حرف ِ تودلیمو قورت دادم که شوخی کردم به دل نگیری یه وقت . 

حالا شب شده ، دوباره من فکر و خیال ورم داشته میگم نکنه یه روز منو نخوای؟ نکنه بی جنبه بازی دربیارم ؟ نکنه جوگیر شم فک کنم خبریه ؟ نکنه . نکنه . نکنه . راستی؟ منو دوس داری؟ امام حسین . منو میخوای؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دکترزیبایی جلیل اقا محمدی _فعال فرهنگی وبلاگ شخصی آیاز پاشایی معرفی و آموزش پخت انواع غذا Charlie Mark محصل ،فعال در صنعت هتلداری / گردشگری پایپ ایران-تولید وفروش مجله ماشین 20 از دیروز تا امروز